liikmete nimekiri

Eesti Lavastajate Liitu kuulub 100 tegevliiget.

Taago Tubin

Sündinud: 06.04.1971 ELL liige alates: 04.05.2003
Photo of Taago Tubin

Biograafiline info

Haridus:
1994 Viljandi Kultuurikolledž, teatrikateeder (näitleja ja näitejuht)
1994-1996 Eesti Humanitaarinstituudi teatriõppetool
2008 MA, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia Lavakunstikool, lavastaja eriala

Töökohad:
1994-1996
Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium, teatriprogrammi õpetaja
1996-2000 Tartu Lasteteater, näitleja
2001-2008 lavastaja, Võru Teatriateljee kunstiline juht
2008 Ugala teater, lavastaja

Lavastused:

  1.  J.-M. G. le Clezio / Taago Tubin “Lugu ühest väikesest hullusest”     1993 Viljandi Kultuurikolledži teatrikateeder
  2. Harold Pinter: “Victoria Jaam”    1994 Viljandi Kultuurikolledži teatrikateeder
  3.  Max Frisch, “Biedermann ja tulesüütajad”    1996 Tartu Lasteteater
  4. Zacharias Topelius, “Kuldne kuu”    1998 Tartu Lasteteater
  5. Juhan Viiding / Tõnis Rätsep, “Olevused”    1998 Tartu Lasteteater
  6. Jaan Lattik / Madis Kõiv / Taago Tubin, “Üts kõrd üts”    1998 Võru Harrastusteater
  7. S. Osten, “Prints Muretu”    1999 Tartu Lasteteater
  8. Monika Feth / Taago Tubin, “Võlurid”    1999 Tartu Lasteteater
  9. Friedrich Karl Waechter, “Amlet”    2000 Tartu Lasteteater
  10. Pentti Saarikoski, “Kauri põld”    2000 Võru Harrastusteater
  11. Jaan Kross / Taago Tubin, “Mardileib”    2001 U
  12. Andrus Kivirähk / Taago Tubin, “Rehepapp”    2001 Võru Harrastusteater
  13. S. Shepard / D. Harms / Taago Tubin, “Pimesikuuni”    2002 Võru Draamastuudio
  14. Edward Albee, “Loendades viise”    2002 Võru Harrastusteater
  15. Erwin Lazar / Peter Bischel / Taago Tubin, “Imedemaa valvurid. Vanaisa”    2002 Võru Harrastusteater
  16. Tarmo Tagamets / Taago Tubin, “Värelused / Blown-up Vibrations    2003 Võru Draamastuudio
  17. Andrus Kivirähk, “Helesinine vagun”    2003 U
  18. Madis Kõiv, “Ennola” – orig. “Las olla pääle”    2003 Võru Teatriateljee
  19. Madis Kõiv,“Ennola”(“Las olla pääle”)    2004 Raadioteater
  20. Tarmo Tagamets / Taago Tubin, “Teemantfrees”    2004 Võru Draamastuudio
  21. Katja Krohni remix “Suur kuri Hunt”    2005 V
  22. William Shakespeare, “Suveöö unenägu” (2. lavastaja Tõnu Lensmendi kõrval)    2005 MTÜ Ludus Rusticus, Leigo Talus
  23. Arthur Miller, “Ilma luuminõ & muu äri”    2005 Võru Teatriateljee
  24. William Shakespeare / Ovidius: “Pyramus ja Thisbe”    2005 Võru Teatriateljee
  25. Conor McPherson, “Kiirgav linn”    2006 ED
  26. Jussi Kylätasku, “Ahi”    2006 Raadioteater
  27. Taago Tubin / Tarmo Tagamets, “See maa, see linn, need inimesed”    2007 Võru Draamastuudio
  28. Madis Kõiv, “Castrozza ehk Illusionist”    2007 Võru Teatriateljee
  29. Jussi Kylätasku, “Runar ja Kylliki”    2007 U
  30. Gerald Sibleyras, “Grafiti”     2008 U
  31. Jon Fosse, “Keegi tuleb ju ikka”     2009 Raadioteater
  32. Mati Unt / Walter Brandon-Thomas „Charley tädi”     2009 U
  33. Lotta Lotass, „Kogujad”     2009 U
  34. Mika Myllyaho “Paanika”    2010 V Sadamateatris
  35. Maria Blom “Maakad”    2010 Ugala
  36. Anna Krogerus “Isa talveuni”    2010 Ugala
  37. Sofi Oksanen “Puhastus”    2011 ERR Raadioteater
  38. Martin Algus “Postmodernsed leibkonnad”    2011 Ugala
  39. Mika Myllyaho “Harmoonia”    2011 Vanemuine, Sadamateater
  40. Märt-Matis Lill / Jan Kaus: ilmalik müsteerium “Armastajad ja elupõletajad”    2011 Corelli Music; Teaduste Akadeemia saalis, Toompeal
  41. Jez Butterworth “Ööhaigur”    2012 Ugala, Olustvere mõisa reheküünis
  42. Saara Turunen “Jänkutüdruk” ERR Raadioteater 2012
  43. Arto Salminen “LADU” Ugala 2012
  44. Marius von Mayenburg “Kolemees” Ugala 2013
  45. Martin Algus “ARIOSO. Nähtamatu õhk” 2013 Ugala, Koidu seltsimajas
  46. Abi Morgan “LOVESONG. Ühe armastuse lugu” 29.03.2014 Ugala
  47. Mihkel Seeder „Vaga vend Vahindra“ 2014  R.A.A.A.M./Maanteemuuseumis
  48. Raymond Queneau “Stiiliharjutusi” 2013 ERR Raadioteater
  49. Rainer Werner Fassbinder “Hirm sööb hinge seest” 2014 Ugala
  50. Jez Butterworth “Äärelinna bluus” 14.03.2015 Ugala
  51. David Mamet “Oleanna” 3. 10. 2015 Ugala
  52. Indrek Koff “Eestluse elujõust” 27. 02. 2016 ERR Raadioteater
  53. Duncan Macmillan “Kopsud” 16. 04. 2016 Endla
  54. C.J.Johnson “Koerapäevikud” 27.08.2016 Karlova Teater
  55. Martin Algus “Sätendav pimedus” 21.01.2017 Ugala
  56. Märt-Matis Lill/ Jan Kaus “Tulleminek”, ooper 22.04.2017 Vanemuine
  57. Aaron Posner “Krdi loll lind”/ Tšehhovi “Kajakas” unplugged, 07.10.2017, Ugala
Kategooriad: ELL liikmed
Uuendatud 4 kuud tagasi
Top