Liikmete nimekiri

Eesti Lavastajate Liitu kuulub 99 tegevliiget.

Rednar Annus

Ell liige alates: 1999 Sündinud: 16.02.1970 ELL liige alates: 18.10.1999
Photo of Rednar Annus

Biograafiline info

Haridus:
1992 EMA Lavakunstikool, näitleja

Töökohad:
1992-2001 “Vanalinnastuudio” näitleja
2001  vabakutseline

Lavastused:

  1. “Meeste mängud” (Bernard Malamud “Võluvaat” ja Slawomir Mrožek “Ulgumerel”), 22.09.1990
  2. Dario Fo “Iga varas pole suli”, Vanalinnastuudio 1994
  3. Aristophanes “Lysistrate”, Nukuteater 1996
  4. Woody Allen / Jörgen Fischer “Suveöö seksikomöödia”, Rakvere teater 1999
  5. Taufiq el Hakim “Eesliturg”, Salongteater 1999, mängiti Teatri- ja Muusikamuuseum hoovis Vanalinna päevadel 2000
  6. Norm Foster “Säravate mootorite maailm” (koos Venno Jansoni ja Raivo Rüütliga), Vanalinnastuudio 2001
  7. Tankred Dorst “Kurv”, MTÜ Arena Rahvusraamatukogu teatrisaalis 2002
  8. Dario Fo “Vabameelne abielu”, MTÜ Arena 2003
  9. Aleksander Sergejevitš Puškin “Kivist külaline”, MTÜ Arena 2004
  10. Sven Kivisildnik “Olovernes”, MTÜ Arena Kinomajas  2005
  11. Heljo Mänd / Kaido Rannik “Narrilinna naljanapakad”, Kullo Teatrikool Kirjanike Majas 2006
  12. >Juhan Viiding, Tõnis Rätsep “Olevused”, Teatrikool Arena teatritsehh KULLOs 2006
  13. Nikolai Kaljada / Rednar Annus “Viini tool”, ARENA teater KUMU auditooriumis 2006
  14. Rühmatöö “Viimane võttepäev”, Kooliteatrite suvekooli lõpulavastus Tarsi Turismitalus 2010
  15. Philip la Zebnik & Kingsely Day “Tour de force ehk Abielu on igavene”, Komöödiateater 2012
  16. Jürgen Rooste ainetel “Jürivägi”, SA Ajakeskus Wittenstein 2012
  17. György Spiró “Prah”, MTÜ Arena kultuurikeskuses Kaja 2012
  18. Loone Ots / Rednar Annus “Kuningate aeg”, Wittenstein SA Paide Vallimäel 2013
  19. Goldwin Smith “Plaks ehk hispaania haigus”, Saue Valla Mänguteater Saue Kultuurikeskuses 2014
  20. August Kitzberg “Onu Zipul”, Saue Valla Mänguteater 06.03.2015
  21. Laurent Baffie “Kurt, tumm ja pime läksid kohtingule”, Aruküla laululaval 29.06.2015
  22. August Kitzberg “Pila-Peetri testament”, Saue Valla Mänguteater Saue Kultuurikeskuses 09.05.2016
  23. Aire Pajur “Tüürimees”, Saue Valla Mänguteater 27.04.2017
  24. Rednar Annus (J. Jacobsi, W. Cassey, A. L Webberi, L. Bernsteini, C. M. Schönbergi, A. J. Lerner & Loawe ainetel) “Kõik koos me!”, koolimuusikal Kose Gümnaasiumis 14.05.2018
  25. Sławomir Mrożek “Serenaad”, Von Glehni Teatris 08.03.2019
Kategooriad: ELL liikmed
Uuendatud 7 kuud tagasi
Top