liikmete nimekiri

Eesti Lavastajate Liitu kuulub 98 tegevliiget.

Peeter Raudsepp

Sündinud: 20.03.1974 ELL liige alates: 10.06.1996
Photo of Peeter Raudsepp

Biograafiline info

Lõpetanud:
1996 EMA Kõrgema Lavakunstikooli lavastajana
2000 teatrimagister (EMA)

Töökohad:
1996-2000 Rakvere teater, lavastaja
1999-2001 Rakvere Teater, kirjandusala juhataja
2001 Viljandi Kultuurikolledž, teatrikateedri õppejõud
2011 EMTA lavakunstikooli juht

Lavastused:

  1. August Strindberg, “Preili Julie”    1993 U
  2. Eduard Vilde / Peeter Raudsepp, “Kippari unerohi”    1995 L (EMA Kõrgema Lavakunstikooli XVII lend)
  3. Janusz Glowacki, “Antigone New Yorgis”    1995 U
  4. Georg Büchner, “Woyzeck”    1996 ED (EMA Kõrgema Lavakunstikooli XVII lend)
  5. Thomas Mann, “Surm Veneetsias”    1996 Leedu, Baltimeremaade teatrikoolide workshop
  6. Tennessee Williams, “Tramm nimega “Iha””    1996 R
  7. Peeter Raudsepp / Jaak Vaus, “Dracula. Öö valitseja”    1997 R Rakvere Vallimäel
  8. Ingmar Bergman, “Stseenid ühest abielust”    1997 ED
  9. Arthur Miller, “Hind”    1998 R
  10. Franz Kafka / Peeter Raudsepp, “Metamorfoos”    1998 V
  11. Christopher Hampton, “Ohtlikud suhted”    1998 R
  12. William Nicholson, “Varjudemaa”    1999 R
  13. David Williamson, “Näost näkku”    2001 VAT
  14. Aleksandr Vampilov, “Vanem poeg”    2002 Viljandi Kultuurikolledži IV lend
  15. Gerald Durrell / Toomas Suuman, “Minu pere ja muud loomad”    2002 U
  16. Michael Frayn, “Heategijad”    2003 R
  17. William Shakespeare,”Macbeth”     2004 Vilj Kult. Akad. teatrikunsti üliõpilaste diplomietendus
  18. Pirkko Saisio, “Tundetus”    2004 R
  19. William Shakespeare, “Macbeth”    2005 R
  20. Ameli Natomb, “Vaenlase kosmeetika”    2006 VAT Teater
  21. Dario Fo, “Talupoja piibel”    2007 R
  22. Harold Pinter, “Sünnipäevapidu”     2008 U Viljandi Kultuuriakadeemia 7 lennu diplomiet.
  23. Peter Weiss „Jean-Paul Marat’ tagakiusamine ja tapmine Charentoni varjupaiga näitetrupi ettekandes härra de Sade’i juhtimisel“    2009 Viljandi Kultuuriakadeemia 7. lennu diplomietendus
  24. Reko Lundan „Tarbetud inimesed“    2009 VAT
  25. Harold Pinter “Eikellegimaa”    2010 R
  26. Peter Shaffer “Gorgo kingitus”    2010 Vanemuine
  27. John Fowles “Liblikapüüdja”    2012 VAT
  28. Ivan Gontšarov / Sven Karja “Oblomov”    2012 Vanemuine, Sadamateater
  29. W. Shakespeare “Torm” 2014  lavakunstikooli 27. lennu bakalaureuselavastus koostöös VAT Teatriga  (kaaslavastajad Katariina Unt ja Laura Kalle)
  30. Peeter Raudsepp / Krista Köster “fac!+do!+totum”  09.05.15 Vaba Lava kuraatorprogramm
  31. John B.Priestley “Perekond Linden” 1.10.2016 Vanemuine

 

Kategooriad: ELL liikmed
Uuendatud 10 kuud tagasi