liikmete nimekiri

Eesti Lavastajate Liitu kuulub 98 tegevliiget.

Margus Kasterpalu

Sündinud: 16.04.1961 ELL liige alates: 07.07.2007
Photo of Margus Kasterpalu

Biograafiline info

Lõpetanud:

1991  Lõpetanud Tartu Riikliku Ülikooli eesti filoloogia erialal

Töökohad:

autoremondilukksepp, teadur Eesti Kirjandusmuuseumis, Eesti Televisiooni kultuurisaadete peatoimetaja, ajalehe “Postimees” kultuuritoimetuse juhataja, Tartu Teatrilabori direktor

2004 sihtasutus Eesti Teatri Festival, kunstiline juht ja juhataja

Lavastused:

  1. M. Kasterpalu Carmen“ (lav. rühmatöö koos Üllar Saaremäe ja Rain Simmuliga) Saueaugu Teatritalus 1993
  2. Jüri Ehlvest/ Ilmar Raag/ Margus Kasterpalu “Viimne võttepäev” 1999 vabaprojekt Pirita kloostri varemetes ja Taevaskojas
  3. Torgny Lindgren/ M. Kasterpalu “Kumalasemesi” 2001 Tartu Teatrilabor Saueaugu teatritalus
  4. Christine Brückner/ M. Kasterpalu “Neli monoloogi neljale naisele” 2003 Tartu Teatrilabor
  5. Michael Ende/ M. Kasterpalu “Võlujook” 2004 SA Eesti Teatri Festival
  6. Edgar Valter/ M. Kasterpalu “Kratimäng” 2004 V
  7. Jaan Kruusvall “Kustutage kuuvalgus” 2005 SA Eesti Teatri Festival Saueaugu teatritalus
  8. Peeter Mudist “Ratsukäik” 2005 festival Baltoscandal
  9. August Gailit/ M. Kasterpalu “Karge meri” 2007 E
  10. Indrek Hirv “Pauluse kiriku kellad. Mononäidend Eino Ellerist” 2007 SA Eesti Teatri Festival Eesti Muusika Päevadel
  11. Samuel Beckett “Õnnelikud päevad” 2007 SA Eesti Teatri Festival
  12. Jaan Undusk “Boulgakoff” 2008 ED
  13. Mart Kivastik “Meie isa, kes sa oled…” 2008 SA Eesti Teatri Festival
  14. Karl Ristikivi/ Herman Hesse “Stepihunt” / Priit Pedajas, “Hingede öö” 2009 E
  15. Madis Kõiv/ Hando Runnel „Küüni täitmise lood ja laulud“ 2009 Saueaugu Teatritalu
  16. Edgar Valter “Pokud jõuavad koju” 2010 Tartu Vilde Rahvateater Padasoomäe talus
  17. J.Undusk “Quevedo ehk Armastus ja tuhk” 2010 Vanemuine, Sadamateater
  18. Paul-Erik Rummo “Tuhkatriinumäng” 2011 ED, Saueaugu teatritalus
  19. August Gailit “Isade maa” 2012 Rakvere Teater
  20. Tõnu Õnnepalu “Sajand” 2013 Ugala, suures saalis
  21. Aino Pervik/ Leelo Tungal/ Olav Ehala/ Margus Kasterpalu “Arabella” 13.08.2013 Birgitta Festival; 16.12.2013 Ugala teater (teine koosseis)
  22. Gardner McKay „Mere märgid“ 2014 Ugala Saueaugu Teatritalus
  23. Margus Kasterpalu „Karid ja kõrgused. Kummardus Edgar Valterile“ 2014 Emajõe Suveteater
  24. Mark Doherty „Vereliin“ 2015 Ugala Olustvere mõisaküünis
  25. Loone Ots “Julie ja tähed” 10.08.2016 Vanemuine
Kategooriad: ELL liikmed
Uuendatud 6 kuud tagasi