liikmete nimekiri

Eesti Lavastajate Liitu kuulub 100 tegevliiget.

Jaanus Rohumaa

Sündinud: 30.09.1969 ELL liige alates: 09.02.1993
Photo of Jaanus Rohumaa

Biograafiline info

Lõpetanud:

1992 Tallinna Konservatooriumi näitleja erialal

Töökohad:

1992-2007 Tallinna Linnateater, näitleja ja lavastaja
Presideni kooseisuväline kultuurinõunik
Tallinn 2011 programmiosakonna juhataja

Lavastused:

  1. Fjodor Dostojevski / Jaanus Rohumaa, “Kosjakased 2″ (“Idioodi” ainetel)    1991 U (TRK Lavakunstikateedri XV lend)
  2. Doris Kareva / Juhan Viiding / Kuningas Saalomon, “Armastus ja surm” (koos Üllar Saaremäega)    1992 NT (TRK Lavakunstikateedri XV lend)
  3. Mati Unt, “Kolm põrsakest ja hea hunt”    1992 NT
  4. William Saroyan, “Hei, on siin keegi?”    1993 NT
  5. Agatha Christie, “Hiirelõks”    1993 NT
  6. Luchino Visconti, “Rocco ja tema vennad”    1994 L
  7. Friedrich Reinhold Kreutzwald, “Impro 1 – Põhjakonn”    1995 L
  8. Jaanus Rohumaa / Mari Tuuling, “Ainus ja igavene elu”    1996 L
  9. Edgar Lee Masters / Jaanus Rohumaa, “Spoon River”    1996 U (Viljandi Kultuurikolledþi I lend)
  10. Jaanus Rohumaa, “Impro II – Nanseni pass”    1996 L
  11. Tom Stoppard, “Arkaadia”    1997 L
  12. Juhan Viiding / William Shakespeare, “Eluküsimus” (koos Üllar Saaremäega)    1998 ETK
  13. Jaanus Rohumaa / Mari Tuuling, “Öö hommik”    1998 L Lavaaugus
  14. Islandi eepos / Jaanus Rohumaa, “Noorem Edda ehk Meresõitjad”    1998 L
  15. Mark Twain / Peeter Sauter, “Prints ja kerjus”    1999 L Lavaaugus
  16. Martin McDonagh, “Connemara. Üksildane Lääs”    1999 R
  17. Luigi Pirandello, “Täna õhtul improviseerime”    1999 L EMA Kõrgema Lavakunstikooli XIX lend
  18. Andres Ehin, “Tagaaetav” (“Lugu Rummu Jürist”)    2000 eriprojekt
  19.  Jaan Tätte, “Sild”    2000 L
  20. Martin McDonagh, “Inishmaani igerik”    2000 L
  21. Thomas Mann / Madis Kõiv, “Võlumägi”    2001 L
  22. Bertolt Brecht, “Hea inimene Sezuanist”    2002 Vst (EMA Kõrgema Lavakunstikooli XX lend)
  23. David Storey, “Pühapäev”    2002 L
  24. Jaan Tätte, “Sild”    2003 Göteborgi Linnateatris
  25. Doris Kareva, “Mandragora”    2003 L
  26. Samuel Beckett, “Oodates Godot’d”    2003 L
  27. Benjamin Britten, “Väike korstnapühkija”    2004 RO Est
  28. Urmas Lennuk,”Boob teab”    2004 L ajutine saal
  29. Evelyn Waugh/Triin Sinissaar, “Sebastian” (“Tagasi Bridesheadi”järgi)    2004 L
  30. William Butler Yeats, “Impro-3-Punane Hanrahan” (Iiri lood ja laulud)    2005 L
  31. J. S. Sinisterra, “Ay, Carmela !”    2005 L (erinevates mängupaikades)
  32. Jaanus Rohumaa / Triin Sinissaar, “Genoom”    2006 L
  33. Anton Hansen Tammsaare / Urmas Lennuk, “Vargamäe kuningriik”    2006 E ja R ühisprojekt Albu vallas, Vargamäel
  34. Marie Jones “Kivid sinu taskutes”    2007 L
  35. Jón Atli Jónansson, “Murdlainetus”    2008 L Hobuveskis
  36. Richard Brautigan / Maria Lee Liivak “Arbuusisuhkrus”    2008 L väikeses saalis
  37. Kairi Kruus, Jan Rahman, Eva Samolberg (Drakadeemia)/Jaanus Rohumaa “Noor-Eesti”    2011 Rakvere Teater, teatri pargis
  38. Kaarel Kuurmaa ja Jaanus Rohumaa „Siddhartha ehk Tema, kes jõudis kohale“ 2013 Salme Kultuurikeskuses
  39. Kristiina Jalasto “Jäämurdja sajand” 2014 Lennusadam, Suure Tõllu pardal
  40. William Shakespeare “Suveöö unenägu” 11.06.2016 Tallinna Linnateater

 

Kategooriad: ELL liikmed
Uuendatud 12 kuud tagasi