Liikmete nimekiri

Eesti Lavastajate ja Dramaturgide Liitu kuulub 102 liiget.

Ingomar Vihmar

Sündinud: 31.03.1970 ELL liige alates: 11.09.1999
Photo of Ingomar Vihmar

Biograafiline info

Lõpetanud:

1992 Tallinna Riikliku Konservatooriumi näitleja erialal

Töökohad:

1991-1999 Ugala, näitleja
1999-2001 Ugala, lavastaja
1992-2001 Viljandi Kultuurikolledž, erialaõppejõud
2001-2002 Ugala, näitleja ja lavastaja
2002-2006 vabakutseline
2006-2015 Eesti Draamateater, lavastaja
2015- Endla teater, loominguline juht

Lavastused:

  1. Donald Bisset “Muinasjutuudu”, Ugala (Viljandi Kultuurikolledži I lend) 1995
  2. Mustlaste muinasjutt / Ingomar Vihmar, “Õnnelill”, (Viljandi Kultuurikolledži I lend) 1995
  3. Friedebert Tuglas / Ingomar Vihmar, “Hei, Luciani!”, Ugala 1996
  4. Helmut Krausser “Batman mootorsaega”, Ugala 1997
  5. Jaan Oks / Ingomar Vihmar “Küpressimägi”, Ugala 1997
  6. Timo K. Mukka “Laul Sipirja lastest”, Ugala 1998
  7. Nicky Silver “Lendsaurused” (“Pterodactylus“), Ugala 1998
  8. Mart Kivastik “Õnne, Leena!”, Ugala 1999
  9. Andres Puustusmaa / Heigo Ervin Seppel “Sõbrad, kurikaelad ja muud elukad”, Ugala 1999
  10. Havard Zoll “Greene’i testament”, Ugala 2000
  11. Antti Tuuri “Novembri lõpp”, Ugala (Viljandi Kultuurikolledži III lend) 2000
  12. Ilkka Pitkänen “Tavalised inimesed”, Von Krahli Teater 2000
  13. Ivar Põllu / Feliks Kütt “Hea lugu”, Endla 2001
  14. Dylan Thomas “Piimmetsa vilus”, Ugala (Viljandi Kultuurikolledži III lend) 2001
  15. Urmas Vadi “Varasta veel võõraid karusid”, Ugala 2001
  16. Donald Churchill “Sassis tunded”, Rakvere Teater 2000
  17. Mark Ravenhill “Mõned teravad polaroidid”, Von Krahli Teater 2001
  18. Mark Ravenhill “Shopping & Fucking”, Ugala Kirisimäe aidas 2002
  19. Franz Echrenbusch “Täismäng”, Rakvere Teater 2003
  20. Jussi Niilekselä / Mihkel Ulman “Taksirengit/Taksojuhid”, Von Krahli Teater 2003
  21. Franz Xaver Kroetz “Tavalised inimesed kaks ehk inimene Meier”, Rakvere Teater 2004
  22. Hendrik Ibsen “Metspart”, Viljandi Kultuuriakadeemia V lennu diplomilavastus VKA Mustas Saalis 2004
  23. Maiju Lassila “Tuletikke laenamas”, Vanemuine 2005
  24. Andrus Kivirähk “Adolf Rühka lühikene elu”, Eesti Draamateater 2005
  25. Mati Unt / Ingomar Vihmar “Tühirand”, Vanemuine 2006
  26. Neil Simon “Päikesepoisid”, Eesti Draamateater 2006
  27. Leea Klemola “Kokkola”, Endla 2007
  28. Mart Kivastik “Eesti asi”, R.A.A.A.M. Viinistu kunstimuuseumi vabaõhulaval 2007
  29. Hendrik Ibsen “Metspart”, Eesti Draamateater 2007
  30. Antti Tuuri/ Ingomar Vihmar “Jõgi voolab läbi linna”, Eesti Draamateater 2007
  31. Venevision (Venetsueela) “Kalevi naised” (30. osaline seriaal), Telekanal Kalev Sport 2008
  32. Hilary Fannini / Stephen Greenhorn / Abi Morgan / Mark Ravenhill “Võta mind”, Vanemuine Sadamateatris 2008
  33. Andrus Kivirähk “Keiserlik kokk”, R.A.A.A.M Viinistu katlamajas 2008
  34. Julian Rufo “Pedro Paramo”, Eesti Draamateater 2009
  35. Mart Kivastik “Käsu Hansu ajalootund”, R.A.A.A.M, Viinistu Kunstimuuseumis 2009
  36. Martin Algus “Päris pea ehk Kreutzwaldi sõber”, Pärispea Seltsimaja õuel 2009
  37. Peter Quilter “Hiilgav!”, Eesti Draamateater 2009
  38. Henrik Ibsen “John Gabriel Borkman”, Eesti Draamateatri väikeses saalis 2010
  39. Leea ja Klaus Klemola “Külmale maale”, Endla 2010
  40. Martin Algus / Ingomar Vihmar “Õitseng”, Eesti Draamateatri väikeses saalis 2011
  41. Eugene O´Neill “Saatuse heidikute kuu”, Eesti Draamateater Laitse Graniitvillas 2011
  42. Roland Schimmelpfennig “Naine minevikust”,Eesti Draamateatri väikeses saalis 2011
  43. Loone Ots “Birkenruh’ episood. Kurb armulugu”, MTÜ Tuulekell Anija vallas Birkenruh’ mõisakohas 2012
  44. Martin Algus “Kontakt”, Eesti Draamateatri väikeses saalis 2012
  45. Mika Keränen “Vana roosa maja”, Eesti Draamateater 2012
  46. Éric-Emmanuel Schmitt “Külaline”, Eesti Draamateatri väikeses saalis 2013
  47. Ingomar Vihmar / Ivar Põllu “Keskea rõõmud”, Tartu Uus Teater 2013
  48. Eduard Vilde “Prohvet Maltsvet”, Kukenoosi Viljakuivatis Albus 2013
  49. Lyle Kessler “Orvud”, Eesti Draamateatri väikeses saalis 2013
  50. Leea Klemola “Jessika kutsikas”, PolygonTeater 2013
  51. Martin Algus “Zebra”, Tartu Uus Teater 2014
  52. Tennessee Williams “Kass tulisel plekk-katusel”, Eesti Draamateater Laitse Graniitvillas 2014
  53. Mika Keränen “Kuldne Lurich”, Eesti Draamateater 02.11.2014
  54. Pipsa Lonka “Laulud halli mere äärest”, Eesti Draamateater 15.02.2015
  55. Tennessee Williams “Tramm nimega Iha”, Endla 31.10.2015
  56. Ralf Långbacka “Olga, Irina ja mina”, Endla 13.02.2016
  57. Ray Cooney ja John Chapman “Mitte praegu, kallis”, Endla 22.10.2016
  58. August Strindberg “Surmatants”, Endla 07.04.2017
  59. Martin Algus “Mehed, meri, maa ja naised”, Endla Pärnu Kontserdimajas 08.09.2017
  60. Tennessee Williams “Orpheus allilmas”, Ugala 18.11.2017
  61. Ivan Võrõpajev “DreamWorks”, Endla 03.03.2018
  62. Hugo Raudsepp “Vedelvorst”, Endla 01.06.2018
  63. Urmas Vadi “Elvis oli kapis”, Endla noortestuudio 22.02.2019
  64. William Shakespeare “Windsori lõbusad naised”, Endla 04.05.2019
  65. Henrik Ibsen “Kummitused”, Endla 09.11.2019
Kategooriad: ELL liikmed
Uuendatud 1 nädal tagasi
Top