liikmete nimekiri

Eesti Lavastajate Liitu kuulub 98 tegevliiget.

Enn Keerd

Sündinud: 06.09.1956 ELL liige alates: 01.02.2004
Photo of Enn Keerd

Biograafiline info

Lõpetanud:

1978 Tallinna Riikliku Konservatooriumi näitleja erialal

Töökohad:

1978-1998 L. Koidula nim Pärnu Draamateater / “Endla”, näitleja
1998-2000 “Endla”, lavastaja
2000 “Endla”, näitleja ja lavastaja

Lavastused:

  1. Pierre Rey, “Minu tüdruk oli Régine”    1995 E
  2. Slawomir Mrožek, “Läbi öö” (orig “Öö viirastustega)    1996 E
  3. Ernest Thompson, “Kuldse järve ääres”    1997 E
  4. George Bernard Shaw, “Jennifer ehk Doktori dilemma”    1998 E
  5. Coline Serreau, “Küülik Küülik”    1998 E
  6. Stig Larsson, “Tegevdirektor“    1999 E
  7. Ärni Ibsen, “Taevariik”    1999 E
  8. Mihkel Ulman, “Imede torn”    2000 E
  9. Zofia Nalkowska, “Tema tagasituleku päev”    2000 E
  10. Hugo Raudsepp, “Vedelvorst”    2002 vabaõhuetendus Kurgja talumuuseumis
  11. Mihkel Ulman,”Agnes”     2004 E
  12. Luigi Pirandello, “Inimene, elajas, vooruslikkus”    2004 E suvehoovis
  13. Hugo Raudsepp, “Mikumärdi”    2005 E Kurgja talumuuseumis
  14. Arne Sultan / Earl Barrett / Ray Cooney, “Linda tahab lahutada”    2005 E
  15. L. Krass / S. Sillaots, “Sõbrapäev”    2006 E
  16. Jaan Kruusvall, “Võikõllane üü”    2006 E
  17. Ansels Kangers, “Päikesetõus Volli juures”    2007 E
  18. Eric-Emmanuel Schmitt, “Tunnete tektoonika”    2007 E
  19. David Lee Coburn “Dzinnimäng”     2008 E ( Tammsaare pst. vanadekodu suvelaval)
  20. Eeva Koff, “Mirr”    2008 E
  21. Andrzej Saramonowicz, “Testosteroon”    2008 E
  22. Triinu Ojalo ja Laura-Marie Ojalo, “Oma elu superstaarid”    2009 E
  23. Joanna Owsianko, “Tiramisu”    2009 E
  24. Triinu Ojalo / Katrin Maimik “Mis valemiga?”    2009 E
  25. Mati Unt „Kolm põrsakest ja hea hunt“    2010 E
  26. Bengt Ahlfors “Teatrikomöödia”    2010 E
  27. Eliis Vaiksaar „(H)ing“    2011 E Noortestuudio, Küünis
  28. Jaan Tätte “Palju õnne argipäevaks”    2011 Endla
  29. Idamaade muinasjutul põhinev “Alladini imelamp”    2011 Endla
  30. Janika Maidle “Üle piiri” 2012 Endla Noortestuudio, Küünis
  31. Maria Blom “Sinikad” 2012 Endla
  32. Luigi Pirandello “Heinrich IV” 2012 Endla
  33. Mari-Liis Pärn “Issi tule vii mind kõrtsust kodu” 2013 Endla Noortestuudio, Küünis
  34. Athol Fugard “Koht sigade seas” 2013 Endla
  35. Ray Cooney „Topeltelu“ 11.10.2013 Endla
  36. Ronald Harwood “Kvartett” 2014 Endla
  37. Mark Ravenhill “Totaalselt sinust üle” 2014 Endla Noortestuudio, Valges saalis
  38. Patrick Hamilton “Gaasivalgus” 22.11.2014 Endla, Küünis
  39. Miguel Mihura “Kolm torukübarat” 14.03.15 Endla Noortestuudio, Valges saalis
  40. Tom Stoppard “Midagi tõelist” 24.07.15 Endla
  41. Athold Fugard “Siin elavad inimesed” 10.10.15 Endla
  42. Young Jean Lee “Valged heteromehed” 27.02.16 Endla
  43. Israel Horovitz “Minu vana daam” 05.11.16 Endla

 

Kategooriad: ELL liikmed
Uuendatud 8 kuud tagasi