liikmete nimekiri

Eesti Lavastajate Liitu kuulub 98 tegevliiget.

Andres Dvinjaninov

Sündinud: 20.11.1963 ELL liige alates: 09.04.2001
Photo of Andres Dvinjaninov

Biograafiline info

Lõpetanud:

1981-1983 Tartu Riiklik Ülikooli majandusteaduskonnas
1988 Tallinna Riikliku Konservatooriumi näitleja erialal

Töökohad:

1988-2000 Teater “Vanemuine”, draamaartist
1996 Tartu Suveteatri Selts, juhatuse esimees
2000 Eesti Riiklik Nukuteater, kunstiline juht

Lavastused:

  1. Rudyard Kipling / Andres Dvinjaninov, “Mowgli”    1995 V
  2. Andres Dvinjaninov, “Päkapikutajad ja Kolekoll”    1997V
  3. Alan Ayckborn, “Hääleröövel”    1998 V
  4. Peeter Sauter / Andres Dvinjaninov, “Inglitiivul ümber maailma”    2000 N
  5. Andres Dvinjaninov, “Risk”    2001 N
  6. Andres Dvinjaninov, “S. Ööbik ja P. Isik”    2001 N Tartu Lutsu teatrimajas
  7. Andres Dvinjaninov, “Kalev @ Jälev. komm”    2001 N Kalevi kommivabrikus
  8. Andres Dvinjaninov, “Päkapikutajad”    2002 N Kalevi kommivabrikus
  9. Aino Pervik / Andres Dvinjaninov, “Kunksmoor”    2003 N
  10. Jim Jacobs / Warren Casey, “Grease” Linnahallis    2004 N
  11. Oskar Luts / Andres Dvinjaninov, “Nukitsamees”    2004 N
  12. Astrid Lindgren / Urmas Lennuk, “Hulkur Rasmus”    2005 Emajõe Suveteater Jaama t 14 pargis
  13. Urmas Lennuk, “Koidula”    2006 Emajõe Suveteater Tartus, Jaama 14
  14. William Shakespeare / Andres Dvinjaninov / Jaagup Kreem / Elmar Liitmaa, “Romeo ja Julia”    2006 N
  15. Jevgeni Švarts / Olav Ehala, “Lumekuninganna”    2006 V
  16. Lastekontsert Limpa, koostöö ER Sümfooniaorkestri ja ETV lastekooriga    2007 erinevates kontserdipaikades
  17. Pidulik kontsert-lavastus Eesti Vabariigi 89. aastapäevaks    24. veebruar 2007 RO Estonia
  18. Victor Hugo / Urmas Lennuk, “Jumalaema kiriku kellamees”    2007 Emajõe Suveteater
  19. Kristiina Jalasto / Priit Põldma / Õie Tähtla / Maili Lehtpuu, “Põlev pööning” (koos Vahur Kelleri, Andres Roosilehe, Priit Hummeli, Reeda Tootsiga)    2007 Nuku- ja Noorsooteater
  20. Astrid Lindgren / Vahur Keller, “Bullerby jõulud”    2007 NT
  21. Robin Hawdon “Sviit”    2008 V
  22. Samuil Maršak “Kaksteist kuud”    2008 Nuku- ja Noorsooteater
  23. Kontsertlavastus “Muusikalihitid: Suvesuhe 2008″    2008 Nuku- ja Nooroosteater
  24. Mart Kivastik “Kaunimad hetked su elus”    2009 V
  25. „High Scool Musical“     2010 Nuku- ja Noorsooteater
  26. A. H. Tammsaare “Põrgupõhja uus Vanapagan”    2010 Emajõe Suveteater
  27. A. Lindgren / U. Lennuk “Hulkur Rasmus”    2010 Emajõe Suveteater, Viimsi Rannarahva Muuseumi õues
  28. Ülo Vinteri / Ülo Raudmäe “Pipi Pikksukk”    2011 RO Estonia
  29. Andrus Kivirähk / Tauno Aints / Urmas Lennuk “Limpa ja mereröövlid”    2011 Viimsi Suveteater, Viimsi Rannarahva muuseumi õuel
  30. Indrek Hirv “Viimane tango 1944 – Pallase lõpp”    2011 Emajõe Suveteater
  31. Peter Quilter “Boyband”   25.02.2012 Endla
  32. Peep Pedmanson “Pühajärve sõda ja rahu”     2012 Emajõe Suveteater
  33. Urmas Vadi “Nukitsamees 2″   2012 Emajõe Suveteater, Kammivabriku klubis Tartus
  34. Aino Pervik “Kunksmoor” 9.08.2013 Viimsi Suveteater/ Emajõe Suveteater
  35. Aapeli “Üle linna Vinski” 2014 Emajõe Suveteater / Laulupeomuuseumi õu
  36. Peter Quilter “Veel üks pilet” 4.12.2014 Emajõe Suveteater/ Karlova teater
  37. Aapeli/ A.Dvinjaninov “Vinski ja Vinsetti” 8.07.2015 Emajõe Suveteater
  38. Richard Bean “Üks mees, kaks bossi” 31.10.2015 Vanemuine
  39. Loone Ots “Katarina mõrsjalinik. Risti ja kivi tee” 9.06.2016 Emajõe Suveteater
  40. Andres Dvinjaninov Z.Leanderi mälestuste põhjal “Zarah Leander” 9.12.2016 Karlova Teater

 

Kategooriad: ELL liikmed
Uuendatud 8 kuud tagasi