liikmete nimekiri

Eesti Lavastajate Liitu kuulub 98 tegevliiget.

Ain Mäeots

Sündinud: 25.12.1971 ELL liige alates: 12.02.1996
Photo of Ain Mäeots

Biograafiline info

Lõpetanud:

1994 EMA lavakunstikateedri näitleja erialal

Töökohad:

1994-1999 "Vanemuine", näitleja
1997 "Vanemuine", lavastaja
1999-2006 "Vanemuine", draamajuht
2006 "Vanemuine", lavastaja

Lavastused:

  1. Paul-Eerik Rummo, “Tuhkatriinumäng”    1993 NT (EMA Lavakunstikateedri XVI lend)
  2. August Kitzberg, “Kaval-Ants ja Vanapagan”    1994 V
  3. Bernard Kangro, “Susi”    1995 V
  4. William Brittain, “Üks gallon bensiini”    1995 ETV
  5. Jean Giraudoux, “Undiin”    1996 V
  6. Howard Pyle, “Robin Hood”    1997 Emajõe Suveteater
  7. Emil Zola / Priit Pedajas, “Daamide õnn”    1997 V
  8. Jürgen Hoffmann, “Bluff ehk Olla või mitte olla”    1998 V
  9. Astrid Lindgren / Andres Dvinjaninov, “Ronja, röövlitütar”    1998 V Emajõe Suveteater
  10. Madis Kõiv, “Omavahelisi jutuajamisi tädi Elliga”    1998 V
  11. Mart Kivastik, “Õnne, Leena!”    1999 V
  12. Martin McDonagh, “Mägede iluduskuninganna”    1999 V
  13. Milan Kundera, “Jacques ja tema isand”    2000 V
  14. Mark Twain / Andres Dvinjaninov, “Huck”    2000 V Emajõe Suveteater
  15. Sven Kivisildnik / Kauksi Ülle, “Pühak”    2001 V
  16. Ray Cooney / John Chapman, “Mitte praegu, kallis!”    2002 V
  17. Anthony Horowitz, “Aju jaht”    2002 V
  18. Charlotte Jones,”Mesimees”    2003 V
  19. Tom Stoppard, “Utoopia”    2003 V Sadamateatris (EMA KL XXI lend)
  20. A. Mäeots / Peeter Laurits,”Mullatoidu restoran” – keskkonnateemaline foto- ja multimeedia näitus     2004
  21. Arthur Miller,”Salemi nõiad”     2004 V
  22. Kauksi Ülle, “Taarka”    2005 Obinitsa talu õuel
  23. Andrus Kivirähk, “Teatriparadiis”    2006 V
  24. Jan Rahman, “Sõit”    2006 Hansahoovi Teater
  25. Axel Hellstenius / Ingvar Amjørsen, “ELLING”    2006 V Saksa Kultuuri Instituudis
  26. Mark Ravenhill, “Produkt”    2007 V Ateena majas ja mujal
  27. Andrus Kivirähk / Jan Rahman / Contra, “Kõrts”    2007 Suveteater Tartus Hansahoovis
  28. “Vanemuise Vanapagana vagelugemised”, Lembit Eelmäe 80. juubeli etendus    2007 Vanemuise väikeses majas
  29. Loone Ots, “Koidula veri”    2008 V
  30. Jan Rahman, “Saun”    2008 Hansahoovi Teater Hansa Hoovis Tartus
  31. Janno Põldma / Heiki Ernits/ Priit Pajusaar “Detektiiv Lotte”    2008 V
  32. Loone Ots “Danneborg, Pitka ja keisrid”     2008 Promenaaditeater jalutuskäiguna Kultuurikatlast kuni Patarei vanglani
  33. Mati Unt / Juhan Viiding “Kolm põrsakest – on sigaduste aeg”    2009 Emajõe Suveteateris Laulupeomuuseumi pargis
  34. Janno Põldma “Lotte ja Bruno muusikatund”    2009 V
  35. Rein Pakk “Don Juan”    2009 V
  36. Lavastuslikud vajeklipid saatele “Mida Teie Arvate?”    2009 ETV
  37. Aapo Ilves “Puut/Laat”    2010 Hansahoovi Teater
  38. Seriaal ENSV    2010 ETV
  39. Richard Rodgersi & Oscar Hammerstein II “Helisev muusika”    2010 Vanemuine
  40. Loone Ots “Jaan Poska saaga”    2011 Vana Baskini Teater
  41. Tarmo Leinatamm, Hannes Võrno “Ajalugu muusikas”    2011 Vanemuine, väike maja
  42. Kauksi Ülle, Ain Mäeots, Siret Paju, Olavi Ruitlane “Peko”    2011 Vanemuine, Värska laululaval
  43. Jean Giraudoux “Undiin”    2012 Emajõe Suveteater
  44. Janno Põldma, Heiki Ernits, Priit Pajusaar “Kosmonaut Lotte” 2012 Vanemuine
  45. Janno Põldma, Priit Pajusaar “Lotte jõulupidu” 2012 Vanemuine
  46. Ingmar Bergman “Fanny ja Alexander” 2014 Vanemuine
  47. Kauksi Ülle “Obinitsa” 2.07.2015 Vanemuine
  48. A.Lindgren/ A.Mäeots/ S.Paju “Karlsson katuselt” 6.11.2015 Estonia
  49. Tom Stoppard “Arkaadia” 3.02.2016 Vanemuine
Kategooriad: ELL liikmed
Uuendatud 8 kuud tagasi